Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.

F. Dick Red Spirit kuchařský nůž v délce 21 cm

8174721

Kuchařský nůž má širší a tužší čepel. Jde o jeden z nejuniverzálnějších nožů vhodný do každé kuchyně, jenž zajišťuje hladký a úhledný řez.


  • (1 ks) Skladem
2 594 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 

Tento typ nože je opravdu všestranným pomocníkem v kuchyni. Nakrájíte s ním zeleninu, ovoce i maso. Lehce lze s tímto nožem nakrájet i nasekat různé potraviny nadrobno, např. cibuli a bylinky.

 

  • Díky výšce čepele je mezi prsty na rukojeti a prkénkem zachován dostatečný prostor pro příjemnou manipulaci.
  • Díky jemnému zaoblení čepele směrem ke špičce lze využít techniky kolíbání.

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: