Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.
Doprava zdarma

F. Dick Premier WACS kuchařský nůž 21cm, limitovaná edice

8144721B

Kovaný kuchařský nůž s povrchem z keramických částic s délkou čepele 21 cm ze série F. Dick Premier WACS.


  • (1 ks) Skladem
3 234 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 

Premier WACS je řada úžasně vyvážených kovaných nožů s nepřilnavým povrchem z keramických částic. Jedná se o jedinečný nůž, jenž nese vlastnosti nože kovaného – odolnost - a zároveň i výhodu nože keramického – nepřilnavý povrch.

 

  • Estetická plastová rukojeť s perleťovou vrstvou je příjemná svým tvarem a povrchem. 

 

Kuchařský nůž je základním a všestranným typem nože. Jeho čepel je širší a tvrdší. Právě díky výšce čepele je mezi prsty na rukojeti a prkénkem zachován dostatečný prostor pro příjemnou manipulaci.

Jedná se o jeden z nejuniverzálnějších nožů. Krájení je přitom snadné a díky jemnému zaoblení čepele směrem ke špičce lze využít techniky kolíbání.

 

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: