Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.
Doprava zdarma

F. Dick Premier WACS dárková 2dílná sada nožů 18cm a 9 cm

8109700
Efekt lupa
  • 1 z 3

Nůž Santoku je vhodný na krájení a sekání jakékoliv zeleniny či ovoce.

Nůž okrajovací je naproti tomu malý a hbitý. V této sadě se skvěle doplňují.


  • (1 ks) Skladem
3 994 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 

Dárková sada F. Dick obsahuje kované nože ze série Premier Wacs.  V oblibě je mají jak profesionální kuchaři, tak fanoušci kvalitních nožů.

 

  • Čepel vykována z jednoho kusu oceli a rukojeť s čepelí je spojena bez spár.
  • Ergonomická rukojeť velmi dobře sedí v ruce a nezpůsobuje otlačeniny.

 

  • Nůž Santoku. Díky speciálnímu tvaru lze nakrájenou zeleninu přímo nabrat na nůž a vložit do pánve či hrnce. S tímto nožem není potíž nakrájet také maso.
  • Okrajovací nůž – je nezbytný a všestranný nástroj do každé kuchyně, ať už pro loupání, řezání malých částí anebo na dekorace.

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: