Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.

F. Dick Premier Plus nůž na šunku flexibilní, v délce 28 cm

8140428

Dlouhá čepel zajistí rovnoměrný řez. S tímto nožem s dlouhou čepelí nakrájíte plátky šunky jako profesionál. 


  • (1 ks) Skladem
2 684 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 
  • Ukován z jednoho kusu oceli, perfektně vyvážený a ergonomicky tvarovaný.
  • Perfektní rukojeť v objemu i tvaru s optickým nýtováním - rukojeť je s čepelí díky speciálnímu výrobnímu procesu spojena bez spár.
  • Pro tuto sérii byla speciálně vyvinuta vysoce legovaná ocel s vyrovnanou směsicí materiálů .
  • Dlouhá trvanlivost ostří díky vysokému obsahu uhlíku, chromu pro odolnost vůči opotřebení a molybdenu pro odolnost vůči korozi.

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: