Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.

F. Dick Premier Plus dranžírovací nůž v délce 18 cm

8145618

Vysoce kvalitní dranžírovací nůž F. Dick s délkou 18 cm z unikátní série Premier Plus je určen pro opravdové milovníky vaření.


  • (1 ks) Skladem
1 994 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 
  • Dlouhé uchování ostří díky vysoce kvalitní nerezavějící oceli tvrzené za studena molybdenem a vanadem.
  • Optimální vyváženost.
  • Rukojeť vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, perfektně tvarovaná.
  • Laserem prověřená geometrie řezu.
  • Vysoká účinnost čepele díky vyleštěnému okraji.
  • Dostatečná šířka pro ochranu prstů.

 

Nože z této jedinečné série jsou ukovány z jednoho kusu oceli, perfektně vyvážené a ergonomicky tvarované. Dokonalá rukojeť z vysoce kvalitního a odolného plastu je díky speciálnímu výrobnímu procesu s čepelí spojena bez spár.

Pro tuto sérii byla speciálně vyvinutá vysoce legovaná ocel s vyrovnanou směsicí materiálů. Dlouhou trvanlivost ostří zaručuje vysoký obsah uhlíku, odolnost vůči opotřebení poskytuje značný podíl chromu, a proti korozi příměs molybdenu. Díky úzké a velmi ostré čepeli nakrájíte pečeni, maso či šunku na velmi tenké plátky.

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: