Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.
Doprava zdarma

F. Dick DICK TITAN ocílka o délce 30 cm a oválném typu provedení

7910330

Velmi houževnatá ocílka DICK TITAN nese extra tvrdý povrch - až třikrát tvrdší než ocílka standardní.


  • (1 ks) Skladem
3 444 Kč
Kategorie: Ocílky na nože
 
  • Ocílka s (mírně) větším úběrem. Díky super tvrdému speciálnímu povlaku odolnému proti opotřebení je 3x tvrdší než standardní ocílky. Díky tomu je zvláště vhodný pro nože s vysokou tvrdostí. 
  • U extrémně tvrdých nožů se po použití této ocílky může použít ocílka DICKORON (F. Dick). Touto kombinací získáte ještě jemnější ostří.
  • Délka: 30 cm (oválný průřez).

 

Délka funkční části ocílky by neměla být kratší, než čepel nejdelšího používaného (ostřeného) nože.

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: