Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.

F. Dick DICK DIAMANT ocílka plochá, v délce 25 cm, černo/třpytivá

7320325-75

Ocílka produktové řady DICK Diamant zajišťuje větší úběr materiálu, a je tudíž vhodná i pro tvrdší nože.


  • (1 ks) Skladem
2 044 Kč
Kategorie: Ocílky na nože
 
  • Jednou z předností ocílky je multifunkční plastová rukojeť 2K, která splňuje veškeré hygienické a bezpečnostní parametry.
  • Protiskluzový povrch a ergonomická úprava zajišťuje vhodnost pro práci v mastném či mokrém prostředí.
  • Ocílka je vyrobena z vysoce kvalitní uhlíkové oceli, která zaručuje její dlouhou životnost.

 

Délka funkční části ocílky by neměla být kratší, než čepel nejdelšího používaného (ostřeného) nože.

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: