Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.

F. Dick 1905 plátkovací/dranžírovací nůž v délce 21 cm

8195621

Ostrý, tenký nůž, jenž lze bez problémů použít na krájení masa (např. šunku, pečeni) k dosažení dokonale tenkých plátků. Dokonce ani větší kusy masa nejsou pro tento nůž překážkou.


  • (1 ks) Skladem
2 444 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 
  • Praktický nůž ideální pro krájení masa.
  • Nýty nahrazeny masivními spoji.
  • Speciální německá ušlechtilá ocel.
  • Materiál: nerezová ocel, tvrzený plast.
  • Délka čepele: 21 cm

 

Designová série F. Dick 1905 snoubí zpracování v moderním duchu s prvky archaického designu. V roce 1905 totiž Friedr. Dick vyvinul sérii kuchařských nožů s masivními spoji, které nahradily doposud používané nýty. Čepel je vyrobena ze speciální německé ušlechtilé oceli. Náročnou technologií tvrzení byl vyroben jedinečný ohebný materiál s ostrou čepelí.

 

Nůž v akci


 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: