Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.
Doprava zdarma

F. Dick 1905 kuchařský nůž v délce 26 cm

8194726

Kuchařský nůž se stabilní čepelí = nejdůležitější kuchyňské náčiní. Vhodný na krájení zeleniny, masa nebo ryb. Zaoblený tvar čepele usnadňuje houpavé řezy, a je proto ideální i na zpracování cibule nebo bylinek.


  • (1 ks) Skladem
3 444 Kč
Kategorie: Kuchyňské nože a pomůcky
 
  • Kuchařský nůž je základním a všestranným typem nože, který najde využití v každé kuchyni. Jeho čepel je širší a tvrdší.
  • Díky výšce čepele je mezi prsty na rukojeti a prkénkem zachován dostatečný prostor pro příjemnou manipulaci.
  • Jde o jeden z nejuniverzálnějších typů nožů vhodný do každé kuchyně. Kuchařské nože zajišťují hladký a úhledný řez. Krájení je přitom snadné a díky jemnému zaoblení čepele směrem ke špičce lze využít techniky kolíbání.

 

Designová série F. Dick 1905 snoubí zpracování v moderním duchu s prvky archaického designu. V roce 1905 totiž Friedr. Dick vyvinul sérii kuchařských nožů s masivními spoji, které nahradily doposud používané nýty. Čepel je vyrobena ze speciální německé ušlechtilé oceli. 

 

 

 

 

F. Dick logo_zmensene


Rodinná firma Friedr. Dick vyrábí nože již od roku 1778. Se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce epesních nástrojů. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a v několika produktových řadách. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi oblíbená je také řada Red Spirit

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy F. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez. 

Hledáte skutečnou kvalitu do své kuchyně a přitom dbáte i na design? Pak jsou kuchyňské nože F. Dick německé výroby správnou volbou. Chválu pějí sami šéfkuchaři po celém světě, kteří je s oblibou používají při své každodenní práci. Sami poznáte rozdíl.

 Videoprezentace značky: