Milí návštěvníci, nabídka pro vás bude v průběhu času rozšiřována a doplňována. Děkujeme za přízeň.
Výprodej

AnySharp Pro Chefs brousek wolframový

ASKSPROWOLF

AnySharp Pro - nejlepší brousek na nože ve wolframovém provedení. Nabrousit nůž jako profesionál nyní zvládne každý!


 • (1 ks) Skladem
704 Kč
Kategorie: Brousky na nože
 

Důraz je kladen nejen na perfektní výsledek, ale i na bezpečnost při samotném ostření.

Používat jej mohou bez omezení jak praváci, tak leváci. Patentovaný mechanismus silné sací přísavky zajistí dokonalou stabilitu brousku, takže jej nemusíte přidržovat rukama a nůž nabrousíte několika pohyby pohodlně jednou rukou.

Pro dosažení perfektního nabroušení protáhněte 3x až 4x ostří nože po celé jeho délce přes diamantem ostřený karbid wolframový mechanismus.

Profil ve tvaru písmene "V" za Vás udržuje optimální úhel 20°

 

Bezpečnost na prvním místě

 • Unikátním bezpečnostním prvkem brousku AnySharp je patentovaný systém extra silné sací přísavky, která se pevně přichytí k pracovní desce v kuchyni (nebo jakémukoliv hladkému povrchu). Můžete tak brousit nože bez nutnosti přidržovat samotný brousek a riskovat tím zranění.

 

Ochrana ostří

 • Během ostření vašeho nože se může stát, že zavadíte ostřím o tělo brousku. Aby nedošlo k jeho poškození, je vrchní část brousku opatřena kvalitním polymerovým krytem. 

 

Nevyhazujte staré nože, naostřete je

 • Při prvním použití se zcela tupým nožem se z čepele oddělí drobné částečky kovu. Poté již k naostření nožů stačí použití velmi lehkého tlaku a od čepele se oddělí pouze mikroskopické množství kovových částic.
 • Ostrý nůž = bezpečný nůž.

 

Naostří všechny nože - i ty vroubkované

 • Brousek AnySharp využívá mechanismus, který obnoví jakékoli ostří nožů vyrobených z oceli, ať už z klasické nerezové, karbonové, či tvrzené. Nabrousíte s ním i ocelové nože s antiadhezním teflonovým povrchem. Nabrousí i vroubkované nože (na chléb a pečivo).

 

Kompaktní rozměry 6 x 6 x 5 cm

 • Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti (168 g) není problém brousek uložit do zásuvky kuchyňské linky. Pokud však chcete mít svůj stylový brousek vždy na očích, můžete jej díky jedinečné přísavce připevnit na ledničku, nebo na obložení kuchyňské linky.

 

Návod k použití: zhlédněte instruktážní video vedle karty tohoto popisu.

AnySharp Pro - instruktážní video


 

AnySharp_logo

 

Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti zjistili, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitelé jsou nespokojení. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a především vysoce funkční. 

Vlastníte starý nůž, který už něco pamatuje, ale máte jej rádi, protože skvěle padne do ruky? Nevyhazujte ho! Stačí naostřit a bude jako nový. Brousek na nože AnySharp obnoví jakékoliv ostří bez ohledu na původní tupost, a to dokonce i ostří, které je vroubkované.

Elegantní moderní vzhled dodává brousku AnySharp celokovové tělo opatřené černým polymerovým krytem.
Prémiový brousek využívaný i světoznámými šéfkuchaři.

brousek-pro-anysharp-sedy-1

 • pohodlné použití pro praváky i leváky
 • celokovové tělo v elegantním designu
 • silné přísavky se bezpečně přichytí k lince
 • stačí třikrát protáhnout a máte naostřeno
 • nabrousí i vroubkované nože
 • díky své velikosti 6 x 6 x 5 cm nezabere místo v kuchyni